باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد

قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران یادواره سردار شهید حاج #قاسم_سلیمانی امروز (دوشنبه) برگزار و برنامه هفته اول مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مراسم قرعه‌کشی سی و چهارمین دوره لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۰ صبح امروز (دوشنبه ۲۰ مرداد ماه) با حضور #وحیدمرادی مشاور عالی فدراسیون والیبال، #شهرامعظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، #نادر_انصاری دبیر کمیته و نمایندگان باشگاه‌های شرکت‌کننده، در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۴ تیم‌ آذرباتری ارومیه، پیکان، خاتم اردکان، راه‌یاب ملل مریوان، سایپا، #شهداب_یزد، شهرداری ارومیه، شهرداری قزوین، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، فولاد مبارکه سپاهان، لبنیات هراز آمل و هورسان رامسر شرکت می‌کنند.

در ابتدای جلسه، مشاور عالی فدراسیون و سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، دقایقی برای حاضران صحبت کردند و توضیحاتی را درباره نحوه برگزاری لیگ ارائه کردند. در ادامه، نمایندگان تیم‌های حاضر نیز مطالبی را مطرح کردند و در نهایت، جمع‌بندی درباره نحوه برگزاری مسابقات انجام شد و حاضران صورتجلسه را امضا کردند.

بر اساس مصوبات، لیگ برتر سال ۹۹ در دو مرحله مقدماتی و پلی‌آف برگزار می‌شود که دیدارهای مرحله پلی‌آف، به شکل دو برد از سه بازی خواهد بود.

در دور مقدماتی، ۱۴ تیم شرکت‌کننده در یک گروه مسابقات خود را به شکل گروهی پیگیری می کنند و هشت تیم برتر به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد.

مرحله پلی‌آف نیز در سه مرحله و به شکل دو برد از سه بازی خواهد بود تا در نهایت، چهار تیم برتر معرفی شوند.

هفته اول مسابقات، چهارشنبه ۱۹ شهریور برگزار خواهد شد که برنامه آن طبق سیدبندی صورت گرفته، به شرح زیر است:

شهرداری گنبد–شهداب_یزد
شهرداری ورامین–شهرداری قزوین
سایپا تهران — هورسان رامسر
شهرداری ارومیه — آذر باتری ارومیه
فولاد سپاهان اصفهان — خاتم اردکان
فولاد سیرجان ایرانیان — راه‌یاب ملل مریوان
لبنیات هراز آمل — پیکان تهران

لازم به ذکر است برنامه کامل لیگ برتر متعاقبا اعلام می‌شود و کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، در صورت تایید ستاد مقابله با کرونا، لیگ برتر مردان سال ۹۹ را از نیمه‌ شهریورماه آغاز خواهد کرد.

۲۷ مرداد ۱۳۹۹
برچسب ها: ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *