باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد

گزارش تصویری مراسم معارفه بازیکنان و اعضای تیم والیبال شهداب یزد مدل ۰۴-۱۴۰۳ جهت حضور در رقابت های جام باشگاه های والیبال آسیا ۲۰۲۴ و لیگ برتر والیبال ۱۴۰۳ باحضور اعضای هیئت مدیره باشگاه شهداب (رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه)

در پایان این مراسم نیز جشن مختصری به مناسبت هفتمین سال تاسیس باشگاه گرفته شد.

امیر شرافت در حاشیه مراسم معرفی اعضای جدید تیم شهداب یزد در فصل ۰۴-۱۴۰۳ گفت: هشتم تیرماه هفتمین سالروز تاسیس باشگاه شهداب است که این تاریخ بر حسب اتفاق مصادف شد با شروع تمرینات این تیم؛ این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم و خوشحالیم که این اتفاق باعث ایجاد انگیزه بیشتر بین مجموعه تیم خواهد شد.

وی افزود: باشگاه شهداب هفت سال پیش در چنین روز‌هایی شکل گرفت و فعالیت خود را با حمایت مردم و حضور چند هوادار آغاز و روز به روز گسترش پیدا کرد و امروزه به جایگاهی رسیده است که از تمام ایران و حتی در سطح بین المللی مخاطب و هوادار دارد.

شرافت ادامه داد: دلگرمی حضور هوادران بود که تا به امروز توانستیم این مسیر سخت و طاقت فرسا را سپری کنیم و عناوین مختلف قهرمانی را برای ورزش استان و خوشحالی هواداران به ارمغان آوریم .

مدیر عامل باشگاه شهداب یزد عنوان کرد: با وجود تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیریتی؛ بازیکنان؛ کادر فنی و حمایت مردم شریف استان و با کمترین حمایتی از ارگان یا نهادی امروزه باشگاه شهداب بر فراز قله والیبال ایران ایستاده‌است.

شرافت در خصوص میزبانی از جام باشگاه های آسیا ۲۰۲۴ گفت: برای اولین بار در سطح استان میزبان مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا هستیم که این میزبانی یک میزبانی تاریخی برای استان و حتی کشور است.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون یزد میزبان چنین رویدادی نبوده است؛ اما با کمبود امکانات و زیرساخت های فراوانی مواجه هستیم؛ ۱۹ ایراد از مجموعه اختصاصی شهداب که تنها سالن استاندار والیبال شهرستان یزد است گرفته اند که رفع معایب آن به تنهایی از توان باشگاه خارج است.

شرافت ادامه داد: تا به امروز اقداماتی برای رفع این نواقص صورت گرفته و مجموعه استان قول حمایت داده اند اما سرعت عملیات عمرانی کُند است؛ قصدم ایجاد حس ناامیدی بین هوادران نیست اما اگر با همین سرعت بخواهیم پیش برویم ممکن است امتیاز میزبانی از استان یزد سلب شود؛ تاریخ مسابقات قطعی شده و اوایل مرداد ناظرینی از سوی فدراسیون جهانی و ایران برای بازدید از مجموعه حضور پیدا خواهند کرد و اگر ۸۰ درصد موارد رفع نشده باشد امتیاز میزبانی از باشگاه شهداب نه ولی از استان یزد سلب خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه شهداب یزد خاطر نشان کرد: کار بسیار سختی پیش رو داریم اما این کار شدنی است که همت مسئولین را می‌طلبد؛ میزبانی این مسابقات قابل قیاس با هیچ رویدادی نیست؛ امیدوارم این اتفاق فدای لیگ برتری شدن فوتبال استان نشود.

شرافت در خصوص سیاست های تیم داری باشگاه شهداب گفت: با توجه به هدف گذاری که داشتیم سال به سال سعی می‌کنیم در کنار بازیکنان با تجربه از بازیکنان پرورش یافته آکادمی خودمان استفاده کنیم، فصل گذشته هیچ کسی باور نداشت که تیم شهداب به فینال مسابقات صعود کند؛ اما تیم ما با بازیکنانی ۲۰ الی ۲۳ ساله و با حمایت مردم در فینال بازی کرد و در نهایت با چند امتیاز اختلاف سومین عنوان قهرمانی پیاپی از دست رفت.

وی در خصوص شرایط فعلی تیم گفت: امروز پنج بازیکن بومی یزدی در تیم داریم که اتفاق بزرگی برای ورزش استان است که پنج بازیکن بومی در سطح لیگ برتر در تیم حضور داشته باشند.

شرافت افزود: بحث تیم داری برای یک مجموعه خصوصی با توجه به افزایش زیاد مبلغ قرار داده‌ها و هزینه‌ها واقعا مشکل شده است اما سعی میکنیم تیمی آبرومند را روانه مسابقات کنیم.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید برای رقابت های جام باشگاه های آسیا گفت: چند بازیکن خارجی جذب کردیم؛ «بردیا سعادت» را به عنوان یار کمکی جذب کردیم، با چند بازیکن مطرح دیگر نیز مذاکراتی انجام داده ایم که طی روزهای آینده نتیجه آن قطعی خواهد شد و امیدوارم با حمایت هواداران و مسئولین اتفاقی تاریخی برای تیم شهداب یزد؛ ورزش استان و در نهایت والیبال این مرز و بوم مثل حضور در فینال این رقابت ها رقم بخورد.

 

محمدی‌راد: با تمام وجود برای سرافرازی نام شهداب یزد و والیبال ایران می‌جنگیم

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد گفت: این قول را می‌دهم که در در مسابقات پیش رو با تمام وجود برای شهداب، شهر یزد و در نهایت برای والیبال ایران می‌‍‌جنگیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد رحمان محمدی‌راد در حاشیه اولین جلسه تمرینی تیم والیبال شهداب یزد جهت حضور در رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا ۲۰۲۴ و لیگ برتر والیبال در فصل ۱۴۰۴-۱۴۰۳ ضمن تبریک هفتمین سالگرد تأسیس باشگاه شهداب خاطرنشان کرد: در ابتدا باید از مسئولین و مدیران این باشگاه به واسطه این‌که چراغ والیبال را در این شهر و این استان روشن کردند تقدیر و تشکر کرد، تاسیس این باشگاه باعث به وجود آمدن علاقه‌ زیاد بین جوانان این استان به رشته والیبال شده و امروز خانواده شهداب با حضور هوادارانی پرشور به یک خانواده پر جمعیت تبدیل شده است.

وی در خصوص روند تمرینات این تیم گفت: بر اساس برنامه ریزی از قبل صورت گرفته از روز دهم تیرماه با حضور اکثر بازیکنان و مجموعه کادر فنی تمرینات را آغاز کردیم و امروز عصر نیز بازیکن برزیلی تیم آقای پائولو به تمرینات اضافه شد.

سرمربی تیم شهداب افزود: همچنین با حمایت مجموعه مدیریتی باشگاه چند بازیکن کمکی گرفته‌ایم که در روزهای آینده به تمرینات اضافه خواهند شد؛ خوشبختانه با توجه به میزبانی جام باشگاه آسیا برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است که سعی می‌کنیم در فرصت باقی مانده به هماهنگی ایده‌آلی بین بازیکنان و کادرفنی برسیم و تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم؛ و با کسب نتیجه‌ای درخشان شادی را به هوادارمان تقدیم کنیم.

محمدی‌راد در پایان نیز افزود: با توجه به صحبت هایی که با مسئولین باشگاه و بازیکنان انجام شده تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا در رقابت های پیش رو والیبالی را بازی کنیم که به معنای واقعی کلمه، هم خودمان و همچنین هواداران از عملکردمان راضی باشند و این قول را می‌دهم که با تمام وجود برای شهداب، برای شهر یزد و در نهایت برای والیبال ایران می‌‍‌جنگیم.

 

شهداب، گوهر جهان شهر یزد

۱۲ تیر ۱۴۰۳