باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد

کسب دو عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال، یک نائب قهرمانی لیگ برتر والیبال و مدال برنز آسیا ۲۰۲۲ – تهران در تیم والیبال بزرگسالان، قهرمانی در تیم والیبال جوانان و یک نائب قهرمانی تیم والیبال ساحلی و همچنین قهرمانی در تمامی رده های سنی در بخش های مختلف سالنی و ساحلی آقایان و بانوان در سطح استان یزد طی هفت سال فعالیت مستمر و مداوم، از عنایت یزدان پاک، تلاش نیروی های بومی و به پشتوانه شما هواداران خونگرم و شریف از سراسر جهان بود.

“هفت” عدد مقدسی است.

بشر هرگاه به هفت رسید، رمزآلود نگریست…
آسمان به هفت طبق کامل شد. سیارات هفتگانه شد. هفت رنگ اصلی گرد هم آمدند، رنگین کمان شد.
اصلا ماه هم، هفته شد، هفته، هفت روز شد.
زمین به هفت دریا تقسیم شد، عجائب طبیعی هفتگانه شد.
بشر به حیات رسید. احساس او هفتگانه شد.
تا که دین آمد، بهشت هفت طبقه شد. حتی گفتند برای تکمیل طواف کعبه، هفت بار چرخیدن باید و هفت بار سنگ شیطان زدن… هفت گناه اما کبیره شد…

ایران باستان اما متفاوت بود. سفره ی سبزی انداخت. سفره اش هفت سین شد! شاهنامه نوشتند، هفت دفتر شد. کوروش کبیر به ایزد پیوست، مقبره اش هفت پلکان شد. هفت فرشته زرتشت مقرب و هفت ماه سال نام فرشتگان اهورامزدا شد.
هفت همیشه نماد تکامل بوده. از هیچ به همه چیز رسیدن؛ از کاهی، کوه ساختن؛ از پری، پرواز کردن و از قطره ای دریا شدن.
ماهم هفت ساله شدیم؛ با هفت جام رنگارنگ در لیگ برتر. سومی آسیا، دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی تیم بزرگسالان، قهرمانی تیم والیبال جوانان و نوجوانان و نونهالان و نائب قهرمانی تیم والیبال ساحلی.
هفت ساله شدیم؛ از کاهی، شیرکوه ساختیم؛ از پری، ققنوس شدیم و از قطره ای به خزر باریدیم و از کاسپین به خلیج همیشه فارس جاری شدیم؛ با هفت جوان دهه ی هفتادی!

به پشتوانه هفت هوادار شروع کردیم؛ همان روزهای اول با هفتاد نفر لیگ برتری شدیم و در ورزشگاه آزادی نخستین جام را با هفتصد نفر جشن گرفتیم؛ هفت سال گذشت اما امروز خانواده شهداب از یزد عزیز تا سراسر ایران زیبا و به پهنای هفت قاره رنگارنگ، عضو دارد. صاحب دارد؛ خواهر و برادر. پشت به پشت. همراه روزهای سخت و شیرین.
امروز خانواده ما هفت ساله شد.

هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب؛گوهرتابناک استان یزد گرامی و مبارک باد.

شهداب، گوهر جهان شهر یزد

۱۲ تیر ۱۴۰۳