باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد

 شرافت: یزد اکثریت فاکتور های لازم برای میزبانی آسیایی را دارا می باشد

جلسه شورای عالی ورزش و جوانان صبح امروز با حضور مقام عالی ورزش کشور در محل استانداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد، نشست شورای عالی ورزش و جوانان استان یزد با حضور دکتر هاشمی وزیر ورزش و جوانان، دکتر فاطمی استاندار یزد، نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد و دیگر مدیران عامل باشگاه های برتر ورزش استان، مدیرکل و مقامات عالی رتبه ورزش استان، صبح امروز در محل استانداری یزد برگزار شد.

امیر شرافت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد در این نشست اظهار نمود: باشگاه شهداب یزد حدود ۶-۷ سال در رشته های والیبال، والیبال ساحلی و هندبال در حال فعالیت است که ماحصل آن قهرمانی در تمام رده های سنی کشور، دو قهرمانی لیگ برتر و عنوان سومی جام باشگاه های آسیا می باشد.

وی افزود: با پیشنهاد جناب آقای دکتر مرادی سرپرست محترم فدراسیون والیبال، و با توجه به اینکه کاندید های نهایی میزبانی بیست و چهارمین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا کشور های ایران، ژاپن و چین می باشند و همچنین با توجه به استقبال ویژه جناب آقای دکتر فاطمی استاندار محترم یزد، شهر میراث جهانی یزد می تواند میزبان شایسته ای برای این رقابت ها که با حضور ۱۶ یا ۱۸ تیم برتر قاره کهن برگزار می شود، باشد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد خاطرنشان کرد: رشته والیبال بعد از فوتبال پرمخاطب ترین رشته جامعه ما می باشد که با توجه به داشتن استاندارد های لازم در سطح استان و دارا بودن دو ورزشگاه مدرن، نظیر ورزشگاه اختصاصی شهداب و و ورزشگاه شش هزار نفره چادرملو اردکان می توانیم میزبانی خوبی از رقبای آسیایی داشته باشیم.

وی ادامه داد: از لحاظ هتلینگ و اقامت بنظر مشکل خاصی نداریم و فقط نیاز به همت جمعی و برقراری پرواز های بین المللی درون استان در دهه اول اردیبهشت ماه سال آینده را داریم.

وی در ادامه افزود: این مورد سبب تقویت و کمک به بحث گردشگری و همچنین بحث حمل و نقل استانی خواهد شد و برای بسیاری از ارگان ها مثمر ثمر خوا‌هد بود.

در پایان نیز مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با توجه به مورد استقبال قرار گرفتن ورزش والیبال توسط کل جامعه به عنوان عضوی از جامعه والیبال از وزیر ورزش خواستار مشخص شدن و تعیین تکلیف هرچه سریعتر فدراسیون والیبال و تیم ملی والیبال شد.

شهداب، گوهر جهان شهر یزد

۱۸ بهمن ۱۴۰۲